Menü Kapat

Kocaeli Karasu Satılık Evler

Bir çok internet kullanıcısı Karasu’ yu ararken, Kocaeli diye arama yapıyor. Mesela Kocaeli Karasu Satılık Evler diye aratıyorlar, fakat Karasu Kocaeli değil Sakarya ilimizin bir ilçesidir. Doğru Kocaeli’ ye oldukça yakın konumdayız, özellikle Kandıra ve Kefken gibi bölgelere yakınız ama Sakarya ilimize bağlı şirin bir ilçeyiz.

Karasu gerek yatırımcılar gerekse hem yurt içi hemde yurt dışından gelen yerli turistlerimizinde gözdesi halindedir. Hatta yabancı turistlerde yavaş yavaş Karasu’ yu keşfetmeye başladılar. Özellikle temiz denizi ve mis gibi havası hem hastalıklara şifa umuduyla gelen hemde tatil keyfi yaşamak isteyenlerin ilk tercihi durumundadır.

Kocaeli Karasu Satılık Evler

Karasu Satılık Ev

Karasu ilçemizde bir çok satılık daire bulabilirsiniz, özellikle Ekşioğlu inşaat olara hem Karasu’ nu en güzel ve prestijli projelerine imza atmış durumda hemde her yıl yaptığımız yüzlerce konutla birlikte, mutlu müşterilerimize en güzel yaşam alanlarını sağlamaktayız.

Her ödeme seçeneğine uygun dairelerimiz elimizde mevcut olup, 1+1 ve 2+1 olarak aynı zamanda dublex veya triblex olarakta dairelerimiz mevcuttur. Çekirdek aileler veya geniş ailelere özel konutlarımızı görmek için mutlaka bizi arayın ve randevunuzu alın.

Veya hafta sonu düzenlemiş olduğumuz ücretsiz turlarımızada katılabilir ve dairelerimizi yerinde görme imkanına sahip olabilirsiniz. Gerek Karasu ve Karasuda Satılık Evler, gerekse Ekşioğlu İnşaat hakkında aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınız için 0543 950 97 87 numaralı telefondan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 ŞİMDİ ARAYIP BİLGİ ALIN