Menü Kapat

Karasu Satılık Villa ve Evler

Karasu Satılık Villa ve Evler özelinde Karasu özellikle 2014 Yılından sonra önemli ölçüde yatırım almış ve popüler olmuş bir ilçemizdir. Bununla beraber bu popülerliğin getirmiş olduğu göç ve yatırım dalgası hala daha sürmektedir.

Özellikle Türk yazlıkçıların veya yazlık almak isteyen yatırımcıların yada sadece yatırım amacı ile bir daire veya konut almak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri Karasu’ dur. Gerek İstanbula gerekse Anlara gibi önemli şehirlerimize yakın olması nedeni ile, Karasu öncelikler arasında yerini almıştır.

Elbette sadece yakınlık değil bu tercih nedenleri, aynı zamanda aldığınız bir gayrimenkülün hızla değer kazandığını izlemek ve satarkende karlı bir şekilde satmak hem yatırımcıya hemde bölge değerinin yükselmesini bekleyen bölge halkına heyecan vermektedir.

Karasu Satılık Villa

Özellikle arsa fiyatlarının önemli ölçüde arttığı Karasu ilçemizde, daire ve yazlık fiyatları ve Villa fiyatları oldukça makul seviyelerde gitmektedir. Arsa fırsatını kaçıran yatırımcılar için belirttiğimiz gibi daire yazlık veya villa yatırımları fırsat olarak devam etmektedir.

Kandıra ve Kefken gibi bölgelerimizden başlayarak Kocaali bölgemize kadar devam eden 28 kilometreden fazla sahil şeridimiz ve kumsalımız ile sizde bu gün Karasu bölgemizde bir villa veya yazlık daire sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece 0543 950 97 87 numaralı telefonumuzdan randevu almaktır.

Eğer dilerseniz hafta sonu düzenlediğimiz ücretsiz turlarımızdan faydalanarak dairelerimizi ve tüm evlerimizi yerinde görebilir ve dilediğiniz birine hemen sahip olabilirsiniz.

The post Karasu Satılık Villa ve Evler appeared first on Karasu Ekşioğlu İnşaat Sitesi Satılık Ev Fiyatları Yazlık Daire İlanları.
Source: New feed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 ŞİMDİ ARAYIP BİLGİ ALIN