Menü Kapat

Karasu Satılık Ev

Karasu ilçemiz gerek yatırım değeri gerekse tatil yapmak amacı ile her yıl gelen misafirlerimizin akınına uğruyor. Bu nedenle Karasu Satılık Ev ve yazlık daire piyasası her daim canlı ve hareketli olmaktadır. Karasu özellikle son 10 yıl içerisinde oldukça fazla rağbet gören yerlerden biridir.

Bu nedenle mutlaka etrafınızda veya aile içinde Karasu’ da yazlık sahibi olan veya buraya tatil amacı le gelen birileri mutlaka vardır. Karadeniz bölge ikliminin tüm etkenlerini görebileceğiniz Karasu ilçemiz, gerek muhteşem doğası ile gerekse tertemiz denizi ile her gelen misafirine unutulmaz hatıralar yaşatmaktadır.

Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor ki, Karasu’ da oldukça fazla satılık veya kiralık daire ve yazlık bulunmaktadır. Elbette serbest piyasa koşullarına göre kişiler kendi dairelerini satmak isterlerse de  bu konuda en güvenilir inşaat firması olarak biz Ekşioğlu İnşaat’ ı tercih etmenizi öneririz.

Karasu Satılık Ev

40 yılı aşkın bir süredir, onbinlerce müşterimize en kaliteli hizmeti verip, her geçen gün mutlu aileleri portföyümüze taşımaya kararlıyız. Karasu ilçemizde 48 den fazla proje ile, binlerce aileyi yazlık veya kışlık yada hem yazlık hemde kışlık daire sahibi yapmış olmanın haklı gururunu taşımaktayız.

Temelinde güven ve huzur var cümlesinde de anlatmak istediğimiz gibi, yılların getirdiği ve gözü kapalı olarak daire alan müşterilerimizin Ekşioğlu ismine duyduğu güven, ve dairelerini aldıktan sonrada hem ailesi ve çocukları ile hemde tanıdıkları ve misafirleri ile huzur içerisinde yaşayacakları konutlar inşaa etmeye devam ediyoruz.

Her yıl yapmakta olduğumuz yüzlerce yeni konutla birlikte hem ülke ekonomisine hemde Karasu’ ya hizmet vermek bizi onurlandırmaktadır. Karasu ilçemizin Yenimahalle , Liman mevkii,  Yalı mahallesi, 32 evler ve Akkum bölgesi gibi bir çok yazlık bölgesinde projelerimiz olduğu gibi, Samanyolu, Aziziye bölgeleri gibi yerli halkımızın yaşadığı bölgelerindede projelerimiz bulunmaktadır.

Dilerseniz havuzlu siteler içerisinde, dilerseniz havuzu olmayan siteler içerisinde dilerseniz denize yakın dilerseniz uzak, dilerseniz minibüs yolu üzerinde dilerseniz iç kesimlerde, dilerseniz 2+1 dilerseniz 1+1 dilerseniz dublex dilerseniz normal daire katı olmak üzere aradığınız daire mutlaka bizde bulunmaktadır.

Bizi 7/24 arayın ve hem Karasu hemde Karasu satılık ev ilanları hakkında bilgi alın, dilerseniz hafta sonu ücretsiz olarak düzenlediğimiz turlarımıza katılın ve dairelerimizi yerinde inceleme imkanını yakalayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 ŞİMDİ ARAYIP BİLGİ ALIN