Menü Kapat

Karasu Liman Satılık Yazlık

Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak, Karasu bölgemizin gelişmekte olan ve yatırım değeri yüksek bölgelerinden biri olan liman mevkiinde satılık yazlık dairelerimiz bulunmaktadır. Karasu Liman Satılık Yazlık ve diğer bölgelerimizdeki satılık yazlıklarımızı sitemizden görebilirsiniz.

Karasu liman bölgesi hızlı bir şekilde gelişmekte olan ve yatırım değeri en yüksek olan bölgelerimizden biridir. Özellikle adındanda belli olduğu gibi, liman bölgesidir. Karasu limanı Karadeniz’ in en büyük 2 ticari limanı olma özelliğine sahiptir.

Bu nedenle hızla büyümekte ve gelişmektedir. Karasu limanı sadece yük gemileri ile değil, yapılan yeni yatırımlarla deniz otobüsü seferleri ilede adından söz ettirecek. İstanbul’ dan şu anda ortalama kendi aracıyla bir kişi 2 saat gibi bir sürede Karasu’ ya ulaşmaktadır.

Karasu Liman Satılık Yazlık

Özellikle 3. köprü bağlantı yolu ile, bu zaman aralığı 90 dakikaya yani 1.5 saate düşmesi hedefleniyor. Halbuki deniz otobüslerinin işleme girmesi ve çalışması ile birlikte, Yenikapı feribort iskelesinden feribota binen bir kişi, ortalama 45 dakika içerisinde Karasu’ ya ulaşacaktır.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman Karasu liman mevkiinde bir yazlık daire alıp, bu bölgeye yatırım yapmak oldukça mantıklıdır. Hem ticari liman , hem deniz otobüsü iskelesi hemde 3. köprü bağlantı yolunun bir arada bulunduğu bir bölgenin nasıl değerleneceğini bir düşünün.

Karasu, yatırım değeri olarak zaten günden güne ilgi gören bir bölgemiz iken, bu şekildeki devlet yatırımları ile birlikte değerine değer katacaktır. Sadece liman mevkii değil, aynı zamanda diğer bölgelerdeki projelermiz içinde bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda ücretsiz hafta sonu turlarımıza katılmak için, 0543 950 97 87 numaralı destek hattımızdan 24 saat bizi arayabilir ve hafta sonu turlarımıza kayıt yaptırabilirsiniz. Bu sayede dairelerimizi yerinde bire bir görerek dilediğiniz daireyi satın almış olursunuz.

The post Karasu Liman Satılık Yazlık appeared first on Karasu Ekşioğlu İnşaat Sitesi Satılık Ev Yazlık Daire.
Source: New feed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 ŞİMDİ ARAYIP BİLGİ ALIN