Menü Kapat

Karasu Akkum Satılık Yazlık

Akkum Karasu ilçemizin nadide güzellikteki bölgelerinden biridir. Karasu Akkum Satılık Yazlık ilanları ve diğer bölgelerimizdeki Karasu Satılık Yazlık ilanlarımızı sitemizden görebilirsiniz ve dilediğiniz ilan için, ekşioğlu inşaat destek hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.
Akkum bölgemiz Karasu ile Kocaali ilçelerimizin bağlantı noktasında kalan bir bölgemizdir. Karasu’ dan kocaali yönüne giderken Akkum mevkiinden geçersiniz ve hem şehir hemde köy hayatının nasıl iç içe oluştuğunu net bir şekilde görebilirsiniz.
İlginç bir şekilde inekleri, tavukları görebileceğiniz bir bölgede, Aqua Park keyfini bile çıkarabilirsiniz. Bu bölgemizde Ekşioğlu Göl Evleri projemiz mevcuttur ve bu projemiz içerisinde son birkaç dairemiz satışa açık durumdadır.

Karasu Akkum Satılık Yazlık
2+1 ve 1+1 olarak satışa açık olan dairelerimizin güncel fiyatlarını öğrenmek ve tüm dairelerimiz ve projelerimiz hakkında bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyin. Yatırım değeri yüksek ve bakir bir alan olan Akkum bölgemizde yeni projeler hayata geçireceğiz.
Bununla birlikte Akkum mevkiinde birde Aqua parkımız bulunmaktadır, Ekşioğlu Aqua Park Marmara bölgemizin en büyük su parkı olarak kayıtlara geçmiştir ve içerisinde 15 kaydırak, çocuk havuzları etkinlik alanları mevcuttur.
Parkımız içerisinde bir snack bar ve cafemiz mevcuttur, Göl Evleri ve Aqua park birbirine yürüme mesafesindedir. Akkum bölgemiz küçükboğaz olarakta geçmekte olup, aynı bölgede yer almaktadır. Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak siz değerli halkımıza en güzel projeleri en uygun ödeme koşulları ile yapmaya devam ediyoruz.
The post Karasu Akkum Satılık Yazlık appeared first on Karasu Ekşioğlu İnşaat Sitesi Satılık Ev Yazlık Daire.
Source: New feed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 ŞİMDİ ARAYIP BİLGİ ALIN