Menü Kapat

Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık Daire

Ekşioğlu inşaat olarak Karasu ilçemizde birbirinden güzel daireler ve yazlıklar yapmaya devam ediyoruz. Eksioglu Karasu Satilik Daire ilanlarımız ve yine Karasu Satılık Ev ve yazlık ilanlarımızı sitemizde bulabilirsiniz, ayrıca dilerseniz bize 24 saat destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Karasu’ da hemen hemen tüm bölgelerimizde satılık yazlık ve dairelerimiz mevcuttur. Çevreyolumuzn alt kısmı diye bildiğimiz ve plajların bulunduğu kısımda yazlık dairelerimiz, aynı zamanda üst kısmı diye bildiğimiz Çarşı merkez bölümlerimizde satılık yazlık ve kışlık dairelerimiz bulunmaktadır.

Daire fiyarlarımız, dairenizin bölgesine, sitesine, konumuna , metrekaresine ve cephesine göre değişiklik göstermekle beraber, aynı zamanda ödeme seçeneklerinize görede değişkenlik göstermektedir. Karasu Yenimahalle bölgemizden tutunda, Akkum mevkiine kadar tüm bölgelerde dairelerimizin mevcut olduğunu belirtmiştik.

Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık Daire

Bununla beraber sadece Karasu değil,  aynı zamanda Kocaali bölgemizdede projelerimiz bulunmaktadır. Kocaali bölgemizde, Melis evleri projemiz 2 etaptan oluşmaktadır. Ve bu projemizde dairelerimiz tamamen dublex olarak inşaa edilmiştir. Bununla birlikte yine Kocaali bölgemizde, Kemal EKŞİ villaları projemizde bulunmaktadır.

Kemal EKŞİ projemizde 4 blok halinde villalarımız bulunmakta ve denize sıfır olarak konumlandırılmış durumdadır. Kendi içerisinde birde havuzu bulunan Kemal EKŞİ VİLLALARI projemizdede şu anda satıık villalarımız bulunmaktadır. Paylaşımlı villa olrak satışa sunulan projemizde, vadeli satışlarımızda mevcuttur.

Daha fazşla bilgi almak ve tüm projelerimizle ilgili detayları öğrenmek için lütfen bizi 0543 950 97 87 numaralı telefonumuzdan aramaya çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 ŞİMDİ ARAYIP BİLGİ ALIN